úvod O nás O morčatech Naše morčata Odchovy Plnované odchovy Prodej Odkazy Kontakty
Ahoj! Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice ušlechtilých morčat Sivoj a doufáme, že se vám tu bude líbit. ;)

Co se u nás událo v roce 2011

Nejdůležitější události roku 2011:

  • V tomto roce jsme úspěšně odchovali celkem 5 vrhů - vrh F, G, H, Ch, a I. Zaštítili jsme také dvě samičky a jejich miminka pod naší CHS a to naši odchovankyni Doubravku Sivoj a Xaru Dry Mill po našem Bořivojovi Gee Sivoj.

  • Bohužel nás opustil "jeden ze sedmi statečných ze Sivoje", umřela naše milovaná Ája. Budeme na ni moc vzpomínat! Také nám bohužel umřel náš první odchovanec, naše Doubravka Sivoj po komplikovaném porodu nešťastného uhynulého vrhu Im. Budeme také vzpomínat!

  • Spustili jsme stránky na naší vlastní webové doméně www.sivoj.cz, a již nepokračujeme na stávajících stránkách morce.euweb.cz.

  • Navázali jsme chovatelskou spolupráci s chovateli morčat vícebarevných hladkých a anglických crestedů, jak u nás, tak v zahraničí. Spřízněným chovatelům moc děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci!

28. 12. 2011 - Náš vrh I má 3 týdny!!! Nové fotky jsou v sekci Odchovy - vrh I a také na naší fotogalerii na rajčeti CHS Sivoj. :)

27. 12. 2011 - Dnes se nám vrátila naše Evitka Elegans z krytí na Slovensku. Zatím nemůžeme říct, zda se zadařilo, ale budeme průběžně informovat. Za možnost krytí moc děkujeme CHS Luxury Pets.

24. 12. 2011 - Štastné a "tchoří" Vánoce, bohatého Ježíška nejen pro Vás, ale i pro Vaše zvířecí kamarády, hodně úspěchů a hlavně radosti, jak na poli osobním, tak profesním, tak i v chovatelském a dobrý vstup do nového roku 2012 všem přátelům morčat, příznivcům a kamarádům naší chovatelské stanice, jakož i spřízněným chovatelským stanicím a samozřejmě našim odchovancům a jejich skvělým páníčkům přeje celá smečka morčátek Sivoj.

21. 12. 2011 - Náš vrh I má 2 týdny!!! Nové fotky jsou v sekci Odchovy - vrh I a také na naší fotogalerii na rajčeti CHS Sivoj. :)

14. 12. 2011 - Náš vrh I má 1 týden!!! Máme tedy holčičku, anglickou crestedku bílo-červenou. Již je zadána, zůstává u rodinky Xary a bude opět posilou pro náš chov, pod záštitou naší CHS Sivoj. Nové fotky jsou v sekci Odchovy - vrh I a také na naší fotogalerii na rajčeti CHS Sivoj. :)

11. 12. 2011 - Nový domov hledá moc hezká červeno-bílá anglická crestedka Griotka Gábinka Sivoj. Narozená 19. 5. 2011, po rodičích anglické crestedce černo-červené s bílou Doubravce Sivoj a hladkém Cipískovi Sivoj! Moc za ni prosíme, bohužel Gábinka se nám vrátila od paní chovatelky, která redukuje z rodinných důvodů chov. Je to moc milá, hodňoučká 7 měsíční samička, pokud by nový majitel chtěl miminka, momentálně je v ideálním věku. Červená je světlejší, ale pěkná korunka i typově se celkem podařila, předpoklad zdraví a super povahy. K registraci nejspíš nebude, ale v chovu by se uplatnit při volbě vhodného partnera mohla i do hobby chovu, určitě jako parádní mazlíček! ;) Více informací na našem webu v sekci Odchovy - Vrh G a nebo na emailu.

7. 12. 2011 - Dnes se nám narodil vrh I Sivoj! Xaře Dry Mill a Casperovi Kvítko se narodilo 1 miminko - červeno-bílý anglický crested. Miminka byla původně 2, bohužel jeden červeno-bílý crestedík (nejspíš sameček) byl již nalezen mrtvý. Informace o pohlaví a prodeji budou do konce týdne, vypadá to předběžně na holčičku. Fotka z prvního dne je na našem FB profilu.

29. 11. 2011 - Dostali jsme fotky párečku hladkých červeno-bílé Eviky Elegans a červeného Ferdinanda z Hasičárny. Fotky najdete v našem albu na FB Plánovaná spojení CHS Sivoj. Moc děkujeme Majce z CHS Luxury Pets, kde je Evitka na krytí, za krásné fotečky a skvělou péči! :)

27. 11. 2011 - Dnes jsme dostali zprávu, že krémová crestedka Violetta Pod Stránskou skálou dnes porodila 5 červených miminek. Otcem je náš anglický crested černo-bílý s červenou Bořivoj Gee Sivoj. Bohužel miminek bylo na prvorodičku nejspíš hodně a 3 miminka byla mrtvá. Zbylá 2 miminka jsou maličká, držíme jim i mamince Violettce moc pěstičky.

23. 11. 2011 - Tak dnes jsme dostali zprávu od paničky Xary Dry Mill, že to vypadá, že Xara je březí!!! Máme velikou radost a přejeme hlavně hodně zdravíčka a ať je všechno v pořádku! :) Více informací v sekci Plánované odchovy.

19. 11. 2011 - Dnes naši odchovanci Emilka, Evelína, Editka, Erik a Egon oslavili své 1. narozeniny!!! :) Přejeme jim všechno nejlepší, hlavně zdravíčko do dalších let, pořád plnou misku, hodné kamarády i páníčky. :) A moc děkujeme za super péči i za informace a fotečky, které nám pošlete! :)

17. 11. 2011 - Dnes jsme navštívili CHS Luxury Pets v Žilině (SK), kam jsme zavezli naši hladkou červeno-bílou Evitku Elegans na krytí za krásným ženichem hladkým červeným Ferdinandem z Hasičárny. ;) Tak jim držte pěsti! Moc děkujeme Majce za milé přijetí i za péči o Eviťáčka. :)

13. 11. 2011 - V neděli jsme navštívili CHS Albis z Ústí nad Labem, která se, jako my, zabývá chovem tříbarevných hladkých a anglických crestedů. Jsme moc rádi, že jsme manžele Jeřábkovi poznali a budeme se těšit na další spolupráci a setkání. ;)

9. 11. 2011 - Dostali jsme zprávu od rodinky Violettky, která u nás byla na krytí u Boříčka, že Violetta Pod Stránskou skálou je březí!!! Moc gratulujeme a přejeme hodně sil mamině a hlavně zdravíčko i prckům! :) Miminka očekáváme v plemeni anglický crested v možných kombinacích barev: černá-kuní (sable - světlá černá)-červená-oranžová-zlatá-krémová-ice cream-bílá (zkrátka překvapení :) ). Rodinka od Violettky přijímá předběžné rezervace, pokud by měl někdo zájem o mazlíkovské miminko, napište nám email a kontakt předáme. :)

7. 11. 2011 - Tak dnes se nám vrátil Caspík z krytí. Doufáme, že se zadařilo a budeme držet moc pěstičky Xarce! :)

4. 11. 2011 - Rodinka od Chlupáčka "Míši" nám poslala fotky z nového domova. Je vidět, že se pěkně zabydlel. Moc děkujeme za skvělou péči a přejeme hodně společných chvil! :) Fotky najdete v sekci Odchovy - Vrh Ch u Chlupáčka a v albu na FB Morčátka Sivoj v nových domovech.

3. 11. 2011 - Dnes nám odjel poslední cháčkový kluk Chundeláček do nového domova v CHS Cremona u Elen Cenkové. Přejeme mu u nové paničky pořád plnou misku, nějaké ty nevěsty či parťáky a ať se má pořád skvěle a ať naše morčátko dělá jen samé radosti. ;)

1. 11. 2011 - O prodlouženém víkendu odjeli Chlupáček a Chocholáček do nových domovů. Chlupáček to měl jen přes kopec a bude dělat radost rodince z Brna a Chocholáček bude dělat parťáka našemu Hubertovi Sivoj v Ostravě. Přejeme jim u nových páníčků pořád plnou misku a ať se mají výborně! A pánečkům, aby jim naše morčátka dělala jen samé radosti. ;)

31. 10. 2011 - Náš vrh Ch má 4 týdny!!! Nové fotky jsou v sekci Odchovy - vrh Ch a také na naší fotogalerii na rajčeti CHS Sivoj. :)

29. 10. 2011 - Po všech neštěstích jedna skvělá zpráva! :) Náš odchovanec Hubert Sivoj se dnes nádherně předvedl na výstavě v Bohuňovicích a dosáhl nádherných 98,5 bodů v kategorii mazlík (standard C) - junior. Jsme na něj náležitě pyšní a hrdí a moc děkujeme jeho rodince za prezentaci morčátka z našeho chovu! ;) Přejeme i nadále vše dobré! :)

28. 10. 2011 - S velikým zármutkem oznamujeme, že nás naše Doubravka "Dorinka" Sivoj dnes v noci opustila ve věku 1 roku... Je to pro nás velká ztráta a hlavně pro její paničku a parťáka Cipíska... Už je jí dobře a nic ji netrápí a třeba běhá s naší Ájuškou, Boříčkem, Pinďou a ostatními... Měli jsme tě rádi, Dorinko, byla jsi skvělá, nezapomeneme!

27. 10. 2011 - Dnes nám po telefonu z VFU sdělili, že to s Dorinkou nevypadá moc dobře, že nechce jíst, stále držíme pěstičky a doufáme, že bude v pořádku!!!

26. 10. 2011 - Narodil se nám vrh "Im" (po dlouhém zvažování jsme se rozhodli vrhy v nichž žádné morčátko nepřežije resp. narodí se mrtvé označovat spodním indexem "m" u písmene u kterého se měli narodit a další živě rozený vrh bude dále pokračovat v abecedě bez indexu, takže po vrhu Im bude následovat vrh I a uvádět tyto vrhy budeme pouze zde v Novinkách) po černo-červené s bílou anglické crestedce Doubravce Sivoj a hladkém červeném s bílou Cipískovi Sivoj. Bohužel po prvním mrtvě narozeném miminku již Dorinka nerodila. Veterinářka, ke které chodí paní majitelka párečku píchla Dorince oxytocin, ale ani po dvou dávkách nezačala rodit, tak jsme museli na VFU na císařský řez. Pan doktor Jekl, kterému velmi děkujeme za příjemný přístup!, Dorinku operoval a měla v sobě ještě 5 mrtvých miminek (celkem tedy 6 miminek), z nichž 1 bylo zaklíněné, proto nemohla Dorinka sama porodit. Nevíme co se stalo, miminka byla už prý tak 1 den mrtvá... Dorince byla odebrána děloha, tak jako tak už by miminka stejně neměla. Velmi nás to mrzí, o to víc, že Dorka s Cipískem jsou hlavně mazlíčci! Dorinka zůstala na VFU na hospitalizaci, moc prosím, držte jí moc pěstičky!!!

24. 10. 2011 - Náš vrh Ch má 3 týdny!!! Všichni prcci krásně prospívají! Nové fotky jsou v sekci Odchovy - vrh Ch a také na naší fotogalerii na rajčeti CHS Sivoj. :)

17. 10. 2011 - Náš vrh Ch má 2 týdny!!! Všichni prcci jsou skvělí a váhově už všichni překročili 200 g! Nové fotky jsou v sekci Odchovy - vrh Ch a také na naší fotogalerii na rajčeti CHS Sivoj. :) Také jsme natočili 2 videa, která jsou k dispozici na youtube.com/chssivoj - vrh Ch a vrh Ch s mamkou Máničkou.

10. 10. 2011 - Náš vrh Ch má 1 týden!!! Všichni krásně prospívají a mají se čile k světu. Nové fotky jsou v sekci Odchovy - vrh Ch a také na naší fotogalerii na rajčeti CHS Sivoj. :) Máme stále volného 1 klučinu anglického cresteda! ;)

3. 10. 2011 - Dnes se nám narodil vrh Ch Sivoj! Manekýně "Máničce" od Eviky a Bořivojovi Gee Sivoj se narodila krásná trojčátka - všechno jsou to kluci jako buci - 1 hladký červený s bílou a 2 červeno-bílí angličtí crestedi. Ani dědeček Casper se u hlaďáčka opět nezapře! ;) Jsou krásní a všichni budou k zadání, přijímáme předběžné rezervace! Více info bude v sekci Prodej a Odchovy. První fotky z prvního dne na rajčeti - Vrh Ch.

29. 9. 2011 - Bohužel ani černá rexička Raisa Eden podle váhy nejspíš není březí, co u nás byla u Caspíka na krytí z CHS Medinilla. Pokud by se nezadařilo u Xary, asi bychom se na Caspíka přeptali na veterině, čím by to mohlo být, případně na nějaké vyšetření. A nebo je prostě přetaženej, no. ;) Uvidíme, každopádně držíme mu a Xarce pěsti!

26. 9. 2011 - Máme dohromady krycí pár hladkého červeného s bílou Caspera Kvítko & anglickou crestedku červeno-bílou Xaru Dry Mill! Oba jsou registrovaní. Pokud vše dobře půjde miminka by se měla narodit zhruba v prosinci 2011. Přijímáme předběžné rezervace na miminka!

23. 9. 2011 - Bohužel Evitka podle váhy není březí. Počkáme na začátek listopadu, jestli se náhodou nezadařilo v září ještě Caspíkovi a jinak poputuje v listopadu Evitka za ženichem na Slovensko. Pokud by se nezadařilo ani tam, na jaře zkusíme ještě Cipíska Sivoj (hladký červený s bílou, registrovaný, vnuk Caspíka) a pokud by ani toto spojení nevyšlo, nebudeme Evitku již pokoušet a šla by do chovného důchodu. :) Díky všem zájemcům za trpělivost.

19. 9. 2011 - Dnes naši odchovanci Doubravka, Dalamánek, Domino a Damián oslavili své 1. narozeniny!!! :) Přejeme jim všechno nejlepší, hlavně zdravíčko do dalších let, pořád plnou misku, hodné kamarády i páníčky. :) A moc děkujeme za super péči i za informace a fotečky, které nám pošlete! :)

18. 9. 2011 - Byli jsme požádáni o "nestandardní" krytí na mazlíčka a protože majitelé se k miminkům postavili zodpovědně, svolili jsme a necháme vzniknout "nestandardní" mazlíčkovská miminka. Za anglickým crestedem černo-bílým s červenou Bořivojem Gee Sivoj přijela nevěsta červenooká anglická crestedka barvy ice cream Violetta Pod Stránskou skálou. Bořík je registrovaný, mimča by tedy mohla mít průkaz původu, ale vzhledem k barvám bych mimča nedoporučovala do chovu (max. hobby chov), ideálně na mazlíčka, což majitelé Violettky také plánují. :) Průkazy původu jim nebudou vystaveny. :) Miminka očekáváme v plemeni anglický crested v možných kombinacích barev: černá-kuní (sable - světlá černá)-červená-oranžová-zlatá-krémová-ice cream-bílá (zkrátka překvapení :) ). Rodinka od Violettky přijímá předběžné rezervace, pokud by měl někdo zájem o mazlíkovské miminko, napište nám email a kontakt předáme. :)

9. 9. 2011 - Podle aktualizace stránek jsme zjistili, že hobby chov Chlupáčkov dal dohromady krycí pár - Griotka Gábinka Sivoj & Pickwick "Kim" Matadel Bohemia. Očekávaná miminka budou nejspíš hladké nebo anglický crested, ale může se objevit i vírek někde jinde, v kombinace barev červená-zlatá aguti-bílá-překvapení vzhledem k rozetové babičce a barvám vzadu v rodokmenu. ;) Gábinka je na náš vkus připouštěná poněkud dříve než bychom to udělali my, ale je to věc každého chovatele, pohlavní dospělost (tedy 3 měsíce) již má, tudíž nemůžeme říct ani popel. Chlupáčkov jistě bude brát předběžné rezervace, morčátka si zaslouží jít do dobrých rukou!

07. 9. 2011 - Evitka si z nás nejspíš dělá srandu. Dnes nám opět trošku poskočila na váze. Zatím tedy neházíme flintu do žita, uvidíme, jak se bude vyvíjet během příštího týdne. Zato Mánička nám udělala radost a je určitě březí!!! Už jsme slyšeli mimča vrzat zoubkama, tipla bych tak 3-4 týdny do porodu. ;) U Evitky ještě počkáme a uvidíme. ;)

06. 9. 2011 - Evitka podle všeho nejspíš není březí. Zkusíme zopakovat spojení a kdyžtak počkáme do jara, pokud by se nezadařilo, tak by šel Eviťáček do chovného důchodu. ;)

28. 8. 2011 - Dnes slaví své 2. narozeniny Winston Silverday!!! Přejeme mu všechno nejlepší, hodné kamarády i nevěsty a spoustu dobrůtek a hlavně ať je tu s námi ještě dlouho ve zdraví! :)

25. 8. 2011 - Dnes nám odcestoval Hubert Sivoj do nového domova! Přejeme mu pořád plnou misku, hodného páníčka i s celou rodinou a hlavně dlouhý a spokojený život! ;)

22. 8. 2011 - Dnes nám odcestoval Hurvínek Sivoj do nového domova! Přejeme mu pořád plnou misku, laskavou náruč paničky, hodného morčecího kamaráda a hlavně dlouhý a spokojený život! ;)

30. 7. 2011 - Náš vrh H má 4 týdny!!! Všichni krásně prospívají a mají se čile k světu. Nové fotky jsou v sekci Odchovy - vrh H a také na naší fotogalerii na rajčeti CHS Sivoj. :) Máme stále volné oba kluky anglické crestedy! ;)

27. 7. 2011 - Chovatelská stanice Sivoj slaví 2 roky svého působení v chovu čistokrevných morčat! ;) Zabýváme se chovem krátkosrstých morčat plemene hladké a anglický crested v kombinaci barev černá-červená-bílá (bikolor a trikolor). Moc děkujeme všem za zájem a důvěru v náš chov, budeme se snažit samozřejmě i nadále! A v neposlední řadě moc děkujeme všem skvělým pánečkům našich odchovů, protože bez nich by to samozřejmě nešlo a těší nás, že se stále ozývají se zprávami z nových domovů. Moc děkujeme! :)

26. 7. 2011 - Panička od Damiána nám poslala nové fotky z domova. Moc děkujeme za skvělou péči a přejeme hodně společných chvil i s dalšími členy zvířecí domácnosti! :) Fotky najdete v sekci Odchovy - Vrh D u Damiánka a v albu na FB Morčátka Sivoj v nových domovech.

25. 7. 2011 - Dnes nám odjel na námluvy náš hladký červený s bílou Casper Kvítko za černou rexicí Raisou Eden do CHS Medinilla. Je to opakované spojení a očekáváme úžasná barevná miminka (viz předchozí vrh CH)! :).

24. 7. 2011 - Máme dohromady krycí pár hladkou SG (možná RG) červeno-bílou Manekýnu-Máničku od Eviky a anglického cresteda (možná SG) černo-bílého s červenou Bořivoje Gee Sivoj! Pokud se u Boříčka potvrdí SG, mohli bychom se těšit na miminka SG možná i v saténu!. ;) Dokonce již dnes jsme viděli krytí, ale uvidíme, jak bude Máňa přibírat na váze, více informací v sekci Plánované odchovy.

23. 7. 2011 - Náš vrh H má 3 týdny!!! Všichni krásně prospívají a mají se čile k světu, všichni již dosáhli předávací váhy 250 g. :) Nové fotky jsou v sekci Odchovy - vrh H a také na naší fotogalerii na rajčeti CHS Sivoj. :) Máme stále volné oba kluky anglické crestedy! ;)

20. 7. 2011 - Dnes naši odchovanci Cipísek, Cikorka, Celestýnka a Cecilka oslavili své 1. narozeniny!!! :) Přejeme jim všechno nejlepší, hlavně zdravíčko do dalších let, pořád plnou misku, hodné kamarády i páníčky. :) A moc děkujeme za super péči i za informace a fotečky, které nám pošlete! :)

17. 7. 2011 - Dnes také slaví své 2. narozeniny Evitka Elegans!!! Přejeme jí všechno nejlepší, hodné kamarády i ženichy a spoustu dobrůtek a hlavně ať je tu s námi ještě dlouho a má se tak dobře jako dosud! :)

16. 7. 2011 - Náš vrh H má 2 týdny!!! Všichni krásně prospívají, malá Hašlerka se měla spíš jmenovat Hysterka, je to vážně celá mamka Jezinka - stejně uřvaná. :D Nové fotky jsou v sekci Odchovy - vrh H a také na naší fotogalerii na rajčeti CHS Sivoj. :) Máme stále volné 2 kluky anglické crestedy! ;)

14. 7. 2011 - Dnes byla úspěšně zaregistrována anglická crestedka červeno-bílá Xara Dry Mill - registrační číslo: 0610/11, která bude mít na naši stanici svá miminka s naším hladkým Casperem Kvítko. Paničce Xary moc gratulujeme a těšíme se na září až říjen, až bude páreček spolu! ;) Přijímám předběžné rezervace na toto spojení! :)

11. 7. 2011 - Panička od Gulivera nám poslala fotky z nového domova. Moc děkujeme za výbornou péči a přejeme hodně společných radostí! :) Fotky najdete v sekci Odchovy - Vrh G u Gulivera a v albu na FB Morčátka Sivoj v nových domovech.

9. 7. 2011 - Náš vrh H má 1 týden!!! Všichni se mají čile k světu, nové fotky jsou v sekci Odchovy - vrh H a také na naší fotogalerii na rajčeti CHS Sivoj. :) Máme stále volné 2 chlapečky anglické crestedy! ;)

8. 7. 2011 - Tak zítra se nám po roce vrátí natrvalo náš Bořivoj Gee Sivoj. Po tom všem, čím si prošel, už u nás zůstane a nebudeme ho nabízet dál. Naše kapacita je spolu s plánovanými přírůstky již plně naplněna, ale naše morčátka jsou pro nás vším a budeme s nimi v dobách dobrých i zlých, jsou pro nás prostě předvším mazlíčci, ne rodící mašinky. ;) Samozřejmě paní chovatelku z CHS Dry Mill, kde měl Boříček domov, chápeme, vážné zdravotní komplikace mohou postihnout každého z nás, přejeme hodně sil!

4. 7. 2011 - Panička od Emilky a Ferdinanda Socrata Sivoj jinak paní chovatelka z CHS Merlot spustila nový web své chovatelské stanice! Budou tam k dispozici fotky našich odchovanců a další velkou novinou je, že Emilka Sivoj je již se svým aktuálním "manželem" černým skinny samečkem Ijenem Sněžná sovice, takže se můžeme těšit na vrhu genových skinníků! Přijímají již předběžné rezervace na miminka! :) Držíme moc pěsti!

2. 7. 2011 - Dnes se u nás narodil dlouho očekávaný, srdcový vrh H Sivoj. Jezince Otesánek a Bořivoji Gee Sivoj se narodila krásná trojčátka - 1 hladká samička (zůstává doma) a 2 kluci angličtí crestedi! :) Přijímáme předběžné rezervace na samečky! :) Více informací v sekci Prodej. Fotky miminek jsou na naší fotogalerii na rajčeti CHS Sivoj na rajčeti. :)

20. 6. 2011 - Fotky z nového domova od Griotky Gábinky z prvních dnů v novém domově najdete u ní v sekci Odchovy - Vrh G a v albu na FB Morčátka Sivoj v nových domovech. Moc děkujeme za péči!

19. 6. 2011 - Panička od Celestýnky nám poslala nové fotky ve věku skoro 1 roku s kamarádkou hladkou Cinduškou! Moc děkujeme za výbornou péči, Celestýnka vyrostla do krásy! :) Fotky najdete v sekci Odchovy - Vrh C a v albu na FB Morčátka Sivoj v nových domovech.

18. 6. 2011 - Panička od Alfíka a Bertíka nám poslala nové fotky ve věku 1,3 roku! Moc jí děkujeme za skvělou péči i za pravidelné info, jsme za to moc rádi! :) Fotky najdete v sekci Odchovy - Vrh A a Vrh B a v albu na FB Morčátka Sivoj v nových domovech.

17. 6. 2011 - Dnes nám odcestovala i Gotika Sivoj do nového domova! Bude působit v CHS Jitřní záře ve Frýdku-Místku! Přejeme jí pořád plnou misku, laskavou náruč paničky a hlavně dlouhý a spokojený život, hodné kamarádky a nějaké ty ženichy v novém domově! ;)

17. 6. 2011 - Dnes nám odcestovala Griotka Gábinka Sivoj do nového domova! Ale neměla to také daleko, bude působit v hobby chovu Morčátka z Juliánova v Brně - Juliánově! Přejeme jí pořád plnou misku, laskavou náruč paničky a hlavně dlouhý a spokojený život, hodné kamarádky a nějaké ty ženichy v novém domově! ;)

16. 6. 2011 - Náš web chovatelské stanice morčat Sivoj byl přesunut na stránky www.sivoj.cz!!! Starý web www.morce.euweb.cz již nebudeme využívat! Prosím, změňte si odkaz na naše stránky. Pokud by vám přesměrování nefungovalo, stačí po přesměrování na sivoj.cz stisknout Ctrl+F5, případně kliknout přímo na odkaz. Doufáme, že se vám nová adresa bude líbit stejně jako nám! :)

16. 6. 2011 - A také dnes nám odcestoval Guliver Sivoj do nového domova! Ale neměl to daleko, usídlil se v Brně - Juliánově! Přejeme mu pořád plnou misku, laskavou náruč paničky a hlavně dlouhý a spokojený život v novém domově! ;)

16. 6. 2011 - Dnes má vrh G 4 týdny! ;) Všichni mají krásné váhy a mohou se vypravit do nových domovů. Nové fotky v sekci Odchovy - vrh G a na rajčeti CHS Sivoj. Všechna morčátka jsou již zadána a chystají se na cestu do nového domova!

9. 6. 2011 - Tak dnes má vrh G 3 týdny! ;) Všichni krásně rostou, nové fotky v sekci Odchovy - vrh G a na rajčeti CHS Sivoj. Všechna morčátka jsou již zadána!

7. 6. 2011 - Jezinka je březí!!! ;) Miminka už začínají vrzat zubama, vypadá to tak na cca 3 týdny do porodu. ;)

6. 6. 2011 - Paničky od Bezinky nám poslaly novou fotku ve věku 1 roku s kamarádkou Kuky! Moc jim děkujeme za parádní péči i za pravidelné info, jsme za to moc rádi! :) Fotku najdete v sekci Odchovy - Vrh B.

2. 6. 2011 - Tak dnes má vrh G 2 týdny! ;) Všichni krásně rostou, více fotek v sekci Odchovy - vrh G a na rajčeti CHS Sivoj. 1 morčátko je stále volné - kluk anglický crested trikolor, je to moc milý morčík, neváhejte, více info v sekci Prodej.

26. 5. 2011 - Dnes také slaví své 2. narozeniny Jezinka Otesánek!!! Přejeme naší "matce" všechno nejlepší, hodné kamarády i ženichy a spoustu dobrůtek, protože si je umí vychutnat a hlavně ať je tu s námi ještě dlouho a má se tak dobře jako dosud! :)

26. 5. 2011 - Tak dnes má vrh G 1 týden! ;) Všichni krásně rostou, více fotek v sekci Odchovy - vrh G a na rajčeti CHS Sivoj. 1 morčátko je stále volné - kluk anglický crested trikolor, více info v sekci Prodej.

19. 5. 2011 - Tak dnes se narodil očekávaný vrh G Sivoj. Doubravce a Cipískovi Sivoj se narodila krásná trojčátka - 2 angličtí crestedi a 1 hladké! :) Přijímáme předběžné rezervace na miminka! :) Více informací v sekci Prodej. Fotky miminek jsou na naší fotogalerii na rajčeti CHS Sivoj na rajčeti. Paničce Doubravky a Cipíska moc gratulujeme a děkujeme, že vše tak skvěle zvládla a samozřejmě za parádní péči! :)

13. 5. 2011 - Máme dohromady krycí pár hladkou červeno-bílou Evitku Elegans a hladkého červeného s bílou Caspera Kvítko. Oba jsou registrovaní! Přijímáme předběžné rezervace na miminka! :) Více informací v Plánovaných odchovech. :)

30. 4. 2011 - Dnes naši odchovanci Bořivoj Gee, Bertík a Bezinka Sivoj oslavili své 1. narozeniny!!! :) Přejeme jim všechno nejlepší, hlavně zdravíčko do dalších let, pořád plnou misku, hodné kamarády i páníčky. :) A moc děkujeme za super péči! :)

28. 4. 2011 - Vypadá to, že Doubravka je březí!!!. Miminka očekáváme zhruba v půlce května, ale uvidíme. Přijímáme předběžné rezervace na miminka! Více informací v Plánovaných odchovech! :)

20. 4. 2011 - Rodinka od Erika a Egona nám poslala zase novou fotku z domova, na kterou se můžete podívat u každého z kluků ve vrhu E a v albu Morčátka Sivoj v nových domovech na FB. Moc děkujeme za parádní péči! :)

18. 4. 2011 - Dnes k nám přicestoval na krytí náš odchovanec anglický crested černo-bílý s červenou Bořivoj Gee Sivoj, který bude ženichem naší hladké černo-červeno-bílé Jezince Otesánek! Za půjčení moc děkujeme Petře Daňkové z CHS Dry Mill!!!

14. 4. 2011 - Panička od Alfíka a Bertíka nám poslala zase nové fotky z domova, na které se můžete podívat u každého z kluků ve vrhu A a ve vrhu B a v albu Morčátka Sivoj v nových domovech na FB. Moc děkujeme za parádní péči! :)

30. 3. 2011 - Dnes slaví náš Casper Kvítko své 2. narozeniny!!! Přejeme mu hlavně hodně zdravíčka a pořád plnou misku i do dalších let! :)

22. 3. 2011 - Dnes se v CHS Medinilla narodila nádherná hladká RG dvojčátka - vrh CH Medinilla černé rexičce s bílou Raise Eden a hrdým taťkou je náš hladký červený s bílou Casper Kvítko! Moc a moc gratulujeme k barevným miminkům, holčička Cherry Star zůstane v CHS Medinilla, klučík Chulio bude k zadání! :)

17. 3. 2011 - Bořivoj Gee Sivoj je taťkou vrhu X Dry Mill!!! Spolu s anglickou crestedkou Indianou Dry Mill mají 4 krásná miminka! :) Mimča (3 samičky a 1 sameček), všichni angličtí crestedi, budou k zadání! Více informací na webu CHS Dry Mill.

15. 3. 2011 - Dnes slaví náš Bertík "Kvíďák" Elegans své 2. narozeniny!!! Přejeme mu hlavně hodně zdravíčka a pořád plnou misku i do dalších let! :)

14. 3. 2011 - O víkendu odcestoval Ferdinand Socrates Sivoj do nového domova v Ostravě! Přejeme mu u nové paničky pořád plnou misku a nějaké ty nevěsty a hlavně hodně zdraví a úspěchů v chovu. :)

14. 3. 2011 - Náš vrh F má 4 týdny! Na nové fotky se můžete podívat ve fotogalerii na rajčeti - vrh F a v sekci Odchovy - vrh F. Morčátko je již rezervováno!

10. 3. 2011 - Dnes náš odchovanec Alfons Mucha Sivoj oslavil své 1. narozeniny!!! :) Přejeme mu všechno nejlepší, hlavně zdravíčko do dalších let, pořád plnou misku, hodného parťáka i paničku. :)

7. 3. 2011 - Náš vrh F má 3 týdny! Na nové fotky se můžete podívat ve fotogalerii na rajčeti - vrh F a v sekci Odchovy - vrh F. Morčátko je již rezervováno!

28. 2. 2011 - Náš vrh F má 2 týdny! Na nové fotky se můžete podívat ve fotogalerii na rajčeti - vrh F a v sekci Odchovy - vrh F. V sekci Odchovy je také nové video Ferdinanda Socrata s rodiči. Morčátko je již rezervováno!

21. 2. 2011 - Náš vrh F má 1 týden! Na nové fotky se můžete podívat ve fotogalerii na rajčeti - vrh F a v sekci Odchovy - vrh F. Morčátko je již rezervováno!

20. 2. 2011 - Zúčastnili jsme se spolu s paničkou Cipíska Sivoj registrace v CHS Magnum v Ostrově u Macochy, kde posuzovala Petra Švarcová (CHS Farma Kvítkovice) a za možnost registrace moc děkujeme! S radostí oznamujeme, že Cipísek Sivoj je úspěšně registrovaný - registrační číslo 0992/10!!! Cipísek je registrovaný na naši CHS. Paničce Cipíska moc moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí v chovu! :)

14. 2. 2011 - Dnes v noci se nám narodil dlouho očekávaný, první letošní a zároveň valentýnský vrh F Sivoj. Manekýně od Eviky a Winstonovi Silverday se narodilo 1 krásné miminko. Je to kluk, červeno-bílý nejspíš saténový anglický crested. Pokud se satén u miminka potvrdí, potvrdil by se tím i satén gen - SG u mamky Máničky, z čehož máme radost. Při dalším spojení prověříme i RG.;) Více informací bude v sekci Prodej a Odchovy. Fotky z prvního dne na albu CHS Sivoj na rajčeti - vrh F.

8. 2. 2011 - Odjela nám Caspinova nevěsta Raisa Eden, doufáme, že se jim zadařilo a že se budeme moct za měsíc až za dva těšit na miminka v CHS Medinilla, budeme držet pěsti!!!

30. 1. 2011 - Dnes ráno nás navždy opustila naše milovaná Ája ve věku nedožitých a krásných 6ti let. Jako bychom to tušili, večer jsme si Ájušíčka speciálně vzali a dívala se s námi na film, večer jsem se s ním rozloučila a řekla jí, že ji máme moc rádi. Bude nám moc chybět, medvídek náš. Měj se tam nahoře dobře Ájíku, pozdravuj kluky a věřím, že jednou se zase shledáme!

17. 1. 2011 - Panička od Cipíska a Doubravky nám poslala zase nové fotky z domova, na které se můžete podívat ve vrhu C a ve vrhu D u Cipíska a Doubravky a na FB. Moc děkujeme za super péči, a těšíme se na miminka! :)

12. 1. 2011 - Paničky od Domina a od Editky "Briketky" nám poslaly fotky z nového domova, na které se můžete podívat ve vrhu D a ve vrhu E u Domina a Editky "Briketky". Moc děkujeme za super péči, je vidět, že se mají skvěle! :)

11. 1. 2011 - Vypadá to, že Mánička je březí!!! Podle váhy se tak zatím tváří, počkáme, jak se to bude vyvíjet. Krytí jsem neviděla, ale podle vrkání a váhy se nejspíš snažili kolem Vánoc, tak uvidíme. Miminka, pokud vše půjde dobře, by se mohla narodit zhruba na začátku února. Přijímáme předběžné rezervace, více informací v Plánovaných odchovech! :)

9. 1. 2011 - Panička od Cipíska a Doubravky nám poslala fotky z nového domova, na které se můžete podívat ve vrhu C a ve vrhu D u Cipíska a Dorky. Moc děkujeme za parádní péči, z Dorinky je celá mamka Jezinka a Cipísek je celý dědeček Casper! :)

7. 1. 2011 - Panička od Emilky nám poslala fotky z nového domova, na které se můžete podívat ve vrhu E u Emilky. Moc děkujeme za péči a přejeme hodně úspěchů v chovu! :)

6. 1. 2011 - Přijela k nám za hladkým červeným s bílou Casperem Kvítko na krytí rexí samička černá s bílou Raisa Eden z CHS Medinilla. Doufáme, že se jim spolu zadaří a povedou se krásná miminka! ;)

2. 1. 2011 - Bořivoj Gee Sivoj je taťkou vrhu T Dry Mill!!! Spolu se skinny samičkou červenou s bílou Dorinkou z Podlesí mají 4 krásná miminka! :) Mimča (3 samičky a 1 sameček) všichni genoví skinny (crestedi i hladcí) budou k zadání! Více informací na webu CHS Dry Mill.

© 2009 Ondřej Tichý | zdrojový obrázek